top of page

Funkcjonalność, użyteczność, dostępność

Projektowanie UX/UI

Projektujemy internetowe strony firmowe, landing page’s, serwisy produktowe i portale informacyjne. Personalizacja, to słowo, które w pełni opisuje proces tworzenia witryn internetowych w UPIT. Dlatego przywiązujemy ogromną uwagę do User Experience projektując funkcjonalne, użyteczne i łatwo dostępne rozwiązania pomagające osiągać zamierzone cele biznesowe naszym klientom.

white gradient.png

Co to jest prototyp UX?

Makieta UX to prototyp serwisu, graficzna prezentacja układu elementów na ekranie strony czy aplikacji mobilnej. Przypomina finalny produkt, ale w wersji uproszczonej i pozbawionej szczegółów. Pozwala na wizualizacje i przetestowanie strony jeszcze przed ostateczną wersją serwisu. Dlaczego projektujemy makiety UX? Głównym powodem jest łatwość w zmianie i dostosowaniach w projekcie. Prototyp UX daje możliwość przetestowania ścieżek dla użytkownika oraz zweryfikowanie użyteczności i funkcjonalności serwisu.

Dla kogo?

Firmy, media, software house'y, agencje interaktywne, działy marketingów

Realizując filozofię naszej firmy opierającą swoje fundamenty na zasadzie win-win współpracujemy z software hause'ami i agencjami marketingowymi tworząc dla nich warstwy front-edu, makiety serwisów oraz interfejsy graficzne zaprojektowane zgodnie z zasadami UX.

UPIT-43.jpg

Etapy realizacji UX/UI

Dostosuj funkcjonalność i użyteczność do życia w sieci.

3

2

1

Makiety UX

Po analizie specyfikacji technicznej przygotowujemy prototyp serwisu w formie makiet obrazujących powiązania pomiędzy podstronami.

Grafika UX/UI

W oparciu o przygotowane makiety projektujemy interfejs graficzny zwany inaczej layoutem strony wraz z podstronami koncentrując się na designie.

Kodowanie HTML

Zaprojektowaną grafikę przygotowujemy w formie warstw widoków dla programistów do wdrożenia zgodnie ze specyfikacją HTML

bottom of page