top of page

O nas

Naszą wartością są ludzie

UPIT-55.jpg

Anna Gąciarz

Ania jest założycielką naszej firmy. To ona wpadła na ten szalony pomysł i miała na tyle odwagi, aby zdecydować się na jego realizację. 

„Pani Prezes” jest utalentowanym web developerem i trenerem biznesu. Posiada ogromne doświadczenie w dziedzinie marketingu, które nabyła podczas realizacji wielu projektów biznesowych.

Zdecydowanie, kreatywność i otwartość na ludzi przyczyniła się do sukcesu zawodowego Ani oraz prężnego rozwoju naszej firmy.

Anna jest człowiekiem NINJA, jest wszędzie i nigdzie, w tym samym czasie. Potrafi robić wiele rzeczy jednocześnie, dzięki czemu ratuje firmę z każdej opresji, kiedy wszystkie inne sposoby już zawiodą.

Paweł Gąciarz

Paweł, hmmm… co by tu napisać. Właściwie nie potrzeba wiele. Paweł jest po prostu ogniwem spajającym naszą firmę. Jest niezbędny do prawidłowego jej funkcjonowania.

Paweł jest członkiem UPIT od „zarania dziejów”. Firmę zna od podszewki i jako weteran biznesu świetnie sprawdza się w każdym powierzonym mu zadaniu.

Nasz „Technical Director” to człowiek renesansu!
Potrafi zarówno skręcić szafkę, wymienić żarówkę, jaki i rozwiązać każdy problem natury technicznej, a przy tym zawsze chętnie poda pomocną dłoń. 

Co więcej, to właśnie Paweł wpadł na pomysł, aby integrować cały zespół po godzinach. Dlatego niewątpliwie można mu przypisać zasługę dobrej atmosfery w team’ie.

UPIT-67.jpg
UPIT-60.jpg

Piotr Magnuski

Piotr posiada wykształcenie wyższe z zakresu finansów z nakierowaniem na rachunkowość oraz prawo podatkowe. W takim razie co robi w upIT? Początkowo sam się nad tym zastanawiał.

Prawda jest jednak taka, że w każdej firmie potrzebny jest człowiek pilnujący terminowego płacenia faktur i innych przepływów pieniężnych. Szczególnie jeśli ta firma zajmuje się pozyskiwaniem finansowania z organizacji publicznych jak MARR czy PARP.

Jednak ostatnimi czasy wiele się zmieniło.

Dyrektor Kreatywny, jak to pięknie brzmi!

Co by o nim nie powiedzieć ma on talent do wychodzenia obronną ręką z każdej opresji, a przy tym robi to z gracją tancerza, którym niegdyś bywał. Jego niewątpliwy zmysł artystyczny pozwala mu tworzyć olśniewające koncepcje witryn internetowych,  plakatów, wizytówek, czy logo*. 

*Ten sam zmysł wspomagał go w pisaniu tekstów, które w ciągu kilku poprzednich minut mieliście Państwo (nie)przyjemność czytać.

bottom of page