top of page

Realizujemy cele wizerunkowe klientów

Projektowanie logo

Projektujemy logo firmy, które przekłada się bezpośrednio na rozwój biznesu i realizujemy cele wizerunkowe klientów. Nowe logo wpływa na budowanie strategii marki oraz przyczynia się do tworzenia wizerunku marki. Kluczowym elementem jest analiza marketingowa, która wspiera zdefiniowanie najważniejszych celów marketingowych i strategicznych. Dobrze zaprojektowane powinno być proste, unikalne, ponadczasowe i dostosowane do branży przedsiębiorstwa. Pomagamy naszym klientom we wdrażaniu odpowiedniej koncepcji i w osiąganiu zamierzonych rezultatów.

white gradient.png

Wizerunek firmy

Zadbaj o profesjonalne oblicze swojej firmy

Chcesz wyróżnić się na rynku? Myślisz o odświeżeniu wizerunku swojej firmy? Poszukujesz nowych klientów? Zaprojektuj z nami swoje logo! Nasz zespół pomoże Ci stworzyć branding marki, zaprojektuje funkcjonalny serwis internetowy, a także przeprowadzi procesu wspierające sprzedaż.

Proces projektowania logo

Zaprojektuj swój wizerunek w sieci.

Image by Headway

1.

Warsztaty online

Pierwszym etapem jest omówienie projektu, określenie oczekiwań, celów wizerunkowych i biznesowych oraz zapoznanie się działaniami przedsiębiorstwa.

2.

Analiza rynku

Analizujemy markę i jej odbiorców, a następnie badamy otoczenie biznesowe, wizerunek konkurencji, aktualne trendy oraz oczekiwania i upodobania klientów. Na tym etapie ustalamy jak będzie wyglądało logo uwzględniając oczekiwania klienta i strategię biznesową.

Image by Carlos Muza
Wybór z karty kolorów

3.

Pierworys

Szkicujemy wstępne koncepcje i zarysy w oparciu o burzę mózgów i pomysły całego zespołu. Wybieramy najlepszy projekt spełniający oczekiwania wobec nowego logo.

4.

Koncepcja

Po wyłonieniu najlepszego pierworysu, szkice dopracowywane są i tworzone w formie elektronicznej. Na tym etapie dobierana jest odpowiednia typografia, czyli sposób zapisu znaku spójny z logo.

Image by Brett Jordan
Dostawy Business Design

5.

Wizualizacja

Najlepsze projekty prezentujemy naszemu klientowi w postaci wizualizacji przedstawiającej formy użycia znaku. Przygotowujemy logo zarówno na białym tle, jak i w innym otoczeniu, w którym będzie funkcjonował znak na  co dzień. 

6.

Ostateczny projekt

Po konsultacji z klientem dopracowujemy wybraną wersję znaku i wprowadzamy poprawki dopracowując ze starannością każdy, nawet najdrobniejszy detal. Na tym etapie dobieramy kolorystykę nadając ostateczny wygląd projektowi.  

Projektowanie logo
Image by Ales Nesetril

7.

Finalny projekt

Ostateczną wersję znaku przekazujemy klientowi w postaci kompletu plików przedstawiających logo w kilku wariantach: w kolorze i w postaci monochromatycznej. Każdy plik przygotowany jest w formacie wektorowym do druku oraz rastrowym do stosowania online.

bottom of page