top of page

Realizujemy cele naszych klientów

Obsługa Social Media

Tworzymy profile społecznościowe w oparciu o spójną strategię realizującą cele naszych klientów. Takie podejście pozwala na kreowanie wartości biznesowej w postaci generowania sprzedaży, pozyskiwania leadów czy budowania wizerunku marki.

white gradient.png

Social media

Komunikacja poprzez proces

Image by Dylan Gillis

1.

Strategia

W celu opracowania skutecznej komunikacji tworzymy strategię, w ramach której określamy społeczność, do której chcemy dotrzeć, grupę docelową i formy komunikacji. Na tym etapie ważne jest określenie celów biznesowych, dlatego organizujemy spotkania on-line z naszymi klientami.

2.

Rodzaj komunikacji i harmonogram

Po zgromadzeniu podstawowych informacji o naszej społeczności opracowujemy z klientem zagadnienia i tematykę postów w określonym horyzoncie czasowym. Na tym etapie dobieramy również format i szablony postów, które będą określały styl prowadzenia profili.

Komunikacja online
Image by Cassandra Polito

3.

Branding profili

Po wnikliwych analizach opracowujemy koncepcje brandingu tworząc w tym celu stylistykę graficzną marki (moodboardy), zdjęcia cover będące avatarem do Facebooka i LinkedIn oraz templatkę graficzną postów określającą spójny wygląd postów.

4.

Działania w Social Media

Po pierwszym miesiącu, w trakcie którego opracowywana jest strategia komunikacji i branding wdrażamy działania w social media poprzez uruchomienie kampanii reklamowych i content marketing.

Image by Marten Bjork

Realizacje

Wybrane profile i posty

IMG-5328.PNG
IMG-5351.PNG
bottom of page