top of page

Pomagamy skutecznie komunikować

Content marketing

Regularna aktualizacja treści to podstawowy element skutecznej komunikacji marketingowej. Cała komunikacja firmy musi być podporządkowa celom, które można za ich pomocą osiągnąć.

white gradient.png

Content marketing

Cele, które realizuje.

1

Generowanie leadów i sprzedaż.

2

Wzrost konwersji.

3

Wzrost rozpoznawalności marki i zaufania do niej.

4

Angażowanie klientów i odbiorców do interakcji oraz ich utrzymanie.

5

Skuteczny Employer Branding.

6

Pozycjonowanie w Google.

Formy współpracy

Image by Glenn Carstens-Peters

Redakcja istniejących treści strony

Wykorzystując narzędzia analityczne wbudowane w stronę prowadzimy analitykę aktualnych treści oraz doświadczeń naszych klientów. Specjaliści optymalizują aktualne treści pod kątem fraz kluczowych i pozycjonowania.

Pisanie i redakcja newsów i aktualności

Na podstawie materiałów źródłowych dostarczonych przez klienta tworzymy komunikaty wpływające na pozytywny wizerunek firmy. Piszemy treści dotyczące aktualnych przedsięwzięć firmy oraz nowinek w danej branży.

Pisania na laptopie
Image by Matthew Fournier

Pisanie newslettera

W oparciu o dostarczone od klienta treści oraz własne rozeznanie rynku tworzymy interesujące newslettery opracowane graficznie budujące lojalność odbiorców.

Pisanie bloga

Tworzymy unikalne treści wpływające zarówno na pozycjonowanie w wyszukiwarce jak i angażowanie czytelników do interakcji. Moderujemy wpisy oraz prowadzimy komunikację z czytelnikami w postaci komentarzy.

Image by Hello  Lightbulb
Image by Austin Distel

Obsługa profili w social media

Prowadzimy Content Marketing w mediach społecznościowych takich jak Facebook, Instagram i LinkedIn, który buduje zasięgi oraz pozwala na generowanie leadów sprzedażowych. Moderujemy również komunikację obsługując zapytania od klientów.

Projektowanie oprawy graficznej treści

Wzrok to narzędzie ludzkie, dzięki któremu przyswajamy największą ilość komunikatów. Dlatego dbamy o odpowiednią oprawę graficzną treści przykuwającą uwagę odbiorców i budującą wizerunek marki.

Image by rafzin p

Pisanie artykułów sponsorowanych

Opracowujemy komunikaty do publikacji w zewnętrznych kanałach informacji, takich jak portale branżowe, inne blogi czy artykuły w prasie internetowej.

Tłumaczenie treści na języki obce

Dzięki zasobom specjalistycznej kadry dostarczamy treści w języku, w którym firma komunikuje się ze swoimi klientami. Dostosowujemy jeżyk na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz innych kanałach komunikacji.

Angielski Japoński Słownik
Moda Web Design

Tworzenie Landing Page'ów

Opracowujemy specjalistyczne mikrostrony nazywane inaczej Landing Page'ami. Opracowujemy tematyczny content, kampanie reklamowe dobierając odpowiednio do wyszukiwarki Google słowa kluczowe zamieszczone na mikrostronie.

bottom of page